Powrót do instytucji kultury

Akcja ekologiczna

Pomagamy!!!

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w CKZiU

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Nowy Projekt!

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rozdanie świadectw w dniu 26 czerwca 2020

Jak spędzić bezpiecznie wakacje – porady

Egzamin zawodowy 2020

Szkoła w nowej odsłonie

Komunikat

Nabór – wybór ścieżki rekrutacyjnej!

Biblioteka w nowej odsłonie

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów

WOLONTARIAT

Pomagamy!!!

Samorząd Uczniowski zachęca do wsparcia małej Oliwii z Boguchwałowic.

OLIWKA ma tylko 3 miesiące, a już musi zmagać się z tak okrutną chorobą genetyczną, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni (SMA typu I).
Największą szansą dla Oliwki jest najdroższe leczenie świata, od niedawna dostępne także w Polsce – terapia genowa. Aby pomóc dziewczynce potrzebna jest kwota 9,5 mln zł…

Dołączamy się do akcji i POMAGAMY!!!

                                                                                          

Małą Oliwię możemy wspomóc w jej walce o odzyskanie zdrowia na dwa sposoby:
– w naszej szkole we wrześniu, w każdą środę tygodnia będzie organizowana zbiórka pieniędzy do puszki
– dodatkowo organizujemy zbiórkę plastikowych nakrętek. Zbierać możemy także opakowania po popularnych TIC TAC-ach, jajkach niespodziankach oraz dziubki z butelek po płynie do naczyń. Nakrętki można przynosić do pokoju doradcy zawodowego nr 58 i pokoju 131.

Razem możemy więcej! Nie bądźmy obojętni!

 

 

1.  Akcja Góra Grosza – kliknij

Najlepsze, co można dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Wiele dzieci czeka na taką rodzinę. Toteż celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. W naszej szkole akcja Góra Grosza trwa od 25 listopada do 20 grudnia. Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, jednak niezwykle istotnym, celem akcji jest pokazanie młodzieży, jaką siłę może stanowić niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Tegoroczne zaangażowanie społeczności szkolnej CKZiU w akcję skutkowało zebraniem 555 złotych i jednego grosza! Szczególne podziękowania za zorganizowanie zbiórki kierowane są do uczniów klasy IV fototechnik – szczególnie Ewy Witkiewicz, Natalii Rerych i Weroniki Mirek.

2.  Szlachetna Paczka – kliknij

Szlachetna Paczka jest jednym z największych i najskuteczniejszych projektów społecznych w Polsce. Koncentruje się na łączeniu ludzi – tych potrzebujących z tymi, którzy chcą pomagać. Dzięki temu mądra pomoc – dająca impuls do wyjścia z biedy i zorientowana na konkretne potrzeby danej rodziny – dociera do potrzebujących. Zgodnie z przesłaniem projektu: Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego społeczność Centrum Kształcenia zawodowego i Ustawicznego już po raz siódmy zaangażowała się w pomoc potrzebującym. Tegoroczną paczkę przygotowaliśmy dla Pani Agaty, która samotnie wychowuje trzyletnią córeczkę i pomimo przeciwności losu walczy o lepszą przyszłość dla siebie i swojej córki. Mamy nadzieję, że nasza pomoc choć trochę ulży rodzinie pani Agaty w codziennych problemach i przyniesie nadzieję na lepsze jutro.

NASI PARTNERZY

CKZIU BĘDZIN

Tel: (32) 267 – 77 – 58
Email: sekretariat@ckziu-bedzin.pl

ul. 11-go Listopada 3
Będzin 42 – 500

 

SEKRETARIAT

Czyny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.30

(sprawy uczniowskie od godziny 9:00)

 

© CKZIU 2020Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & Realizacja Strony internetowe Sosnowiec
Skip to content