Relacja z konkursu wiedzy o rynku pracy

My też się szkolimy!

Czytam z Igą!

Ferie

Obsługa Powiatowego Spotkania Noworocznego 2023

Egzaminy zawodowe

Kolędnicy z CKZiU w ZOL przy Domu św. Józefa w Będzinie

Sukcesy sportowe – Bartłomiej Truś

Świąteczne lekcje języków obcych

Wesołych Świąt

III Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wycieczka do kina Helios

„Grudzień – miesiąc ważnych wydarzeń” – warsztaty historyczno-kulturowe

Ogłoszenie!

Niecodzienna lekcja historii

REALIZACJA

PODSUMOWANIE PROJEKTU ERASMUS PLUS

3 października w CKZiU odbyła się uroczystość podsumowania projektu Erasmus +. Swoją obecnością uświetnili ją zaproszeni goście: pan Starosta Sebastian Szaleniec i pani Naczelnik Wydziału Oświaty Aldona Kopczyńska. Pani dyrektor Małgorzata Dembińska przywitała gości oraz uczestników projektu. Prowadzący uroczystość przedstawili historię realizacji projektu, podzielili się swoimi wrażeniami z pobytu i pracy w Malmö – mieście gdzie odbyli swoją praktykę zagraniczną. Najważniejszą częścią uroczystości było wręczenie dokumentów Europass Mobilność, które na pewno będą ważnym elementem CV uczestników oraz dodatkowym atutem podczas poszukiwania pracy. Wszystkim uczestnikom projektu GRATULUJEMY !

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

 

PRZYGOTOWANIE KULTUROWE

Trwają przygotowania do wyjazdu na praktyki zagraniczne. Jadąc do innego kraju bardzo ważne jest poznanie informacji o nim , a przede wszystkim zwyczajów i mentalności jego mieszkańców. To gwarancja miłego pobytu, udanej pracy oraz zawarcia nowych znajomości. Nie zabrakło kulinarnych akcentów, uczestnicy z klasy gastronomicznej przygotowali szwedzkie smakołyki. Szwecja to kolejny kraj do którego pojadą na praktyki uczniowie CKZiU w ramach Programu Erasmus +.

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

 

 

 

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Rozpoczęły się przygotowania do wyjazdu na praktyki zagraniczne do Szwecji w ramach projektu „Uczymy się i pracujemy w Europie” realizowanego przez Programu Erasmus + . W dniu 28. 02. 2022 r. cała grupa 21. uczestników, którzy pomyślnie przeszli rekrutację, spotkała się z Dyrekcją oraz swoimi opiekunami na czas wyjazdu. Uczniowie poznali harmonogram przygotowań oraz szczegóły podróży, zakwaterowania i pracy w czasie pobytu na praktyce.

 

zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

 

NASI PARTNERZY

CKZIU BĘDZIN

Tel: (32) 267 – 77 – 58
Email: sekretariat@ckziu-bedzin.pl

ul. 11 Listopada 3
Będzin 42 – 500

 

SEKRETARIAT

Czyny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.30

(sprawy uczniowskie od godziny 9:00)

 

© CKZIU 2020Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & Realizacja Strony internetowe Sosnowiec
Skip to content