Światowy Tydzień Przedsiębiorczości za nami

Realizacja projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS” dobiega końca

Konkurs Juvenes Translatores

Pomagamy!!!

Święto Niepodległości , czyli… „ miłość w czasach zarazy”

„Aktywna tablica” dla CKZiU!

Ważna informacja!

VI edycja projektu „KRÓLOWA DYNIA W KUCHNI 2020” zakończony

Ważna informacja!

Uczniowie CKZiU w Żywcu

Zarządzenia

Świątecznie – bez akademii… Dzień Edukacji Narodowej w CKZiU.

Dzień Edukacji Narodowej

Bieg dla Oliwki

Biegi przełajowe 2020

Konsultacje nauczycieli

 

Konsultacje nauczycieli
L.p. Nazwisko i imię Dzień konsultacji Godzina konsultacji
1. Adamska-Bijak Ewa poniedziałek 14.15-15.00
2. Baran Marcin piątek 15.00-15.45
3. Barcik Beata wtorek 15.05-15.50
4. Barcik Paweł środa 15.30-16.15
5. Bargieła Ewa piątek 15.05-15.50
6. Bijak Marek czwartek 15.05-15.50
7. Bojczuk Paweł piątek 13.25-14.10
8. Brudzińska Marzena czwartek 15.05-15.50
9. Cieślik Joanna środa 15.00-15.45
10. Cichy Piotr środa 14.15-15.00
11. Dembińska Małgorzata środa 7.10-7.55
12. Dreja-Mróz Sylwia czwartek 15.00-15.45
13. Falecka Monika piątek 7.10-7.55
14. Firek Agata poniedziałek 7.10-7.55
15. Gocyła Maria poniedziałek 14.45-15.30
16. Gołąb Kazimierz wtorek 15.30-16.15
17. Górska-Dworak Agnieszka czwartek 14.15-15.00
18. Grocholska Joanna wtorek 7.10-7.55
19. Gruszka Edward wtorek 15.05-15.50
20. Gruszka Zbigniew poniedziałek 15.05-15.50
21. Grys Renata wtorek 16.00-16.45
22. Hejnowska Beata poniedziałek 15.00-15.45
23. Hirszberg Arkadiusz poniedziałek 16.00-16.45
24. Hurnik Ewa wtorek 16.00-16.30
25. Janczyk Alina czwartek 14.15-15.00
26. Janczyk Janusz piątek 14.15-15.00
27. Jeleń Piotr piątek 15.50-16.35
28. Jędrusik-Gałek Gabriela środa 15.05-15.35
29. Kamiński Paweł wtorek 7.10-7.55
30. Kaszuba Rafał wtorek 15.05-15.30
31. Kicka Jarosław poniedziałek 15.05-15.50
32. Kozioł Ewa piątek 14.15-15.00
33. Kręciwilk Robert czwartek 15.05.-15.50
34. Kubat Adam środa 7.10-7.55
35. Kucharska-Sosnal Wioletta wtorek 15.00-15.45
36. Lis Agata poniedziałek 15.05-15.50
37. Łapaj Wojciech piątek 14.15-15.00
38. Martynowicz Janusz wtorek 15.00-15.45
39. Mieszczanin Halina poniedziałek 15.50-16.35
40. Musiał Wioleta poniedziałek 15.00-15.45
41. Naporowska Joanna poniedziałek 15.00-15.45
42. Niedbał Joanna poniedziałek 15.00-15.45
43. Nowara Paweł wtorek 15.00-15.45
44. Olszówka Rafał czwartek 14.15-15.00
45. Ozga Hanna środa 14.15-15.00
46. Rumas Joanna wtorek 15.00-15.45
47. Sapota Anna wtorek 15.00-15.45
48. Sapota Grzegorz piątek 15.00-15.45
49. Sikora Marcin wtorek 16.00-16.45
50. Sikorska Helena piątek 9.45-10.30
51. Siwicka Iwona czwartek 15.05-15.50
52. Stachowicz Małgorzata środa 15.45-16.30
Sukiennik Agata piątek 14.15-15.00
53. Szymkowski Artur czwartek 15.50-16.35
54. Taborowska-Jadczyk Lidia czwartek 15.05-15.50
55. Tłuściak Łukasz wtorek 15.05-15.50
56. Turoń-Rajkowska Patrycja poniedziałek 14.45-15.30
 57. Walczysko Ewa wtorek 15.05-15.50
58. Waszczyn Beata środa 14.15-14.50
59. Wieczorek Jacek piątek 14.15-15.00
60. Włodek Renata poniedziałek 14.15-15.00
61. Zając Artur środa 15.00-15.45

NASI PARTNERZY

CKZIU BĘDZIN

Tel: (32) 267 – 77 – 58
Email: sekretariat@ckziu-bedzin.pl

ul. 11-go Listopada 3
Będzin 42 – 500

 

SEKRETARIAT

Czyny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.30

(sprawy uczniowskie od godziny 9:00)

 

© CKZIU 2020Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & Realizacja Strony internetowe Sosnowiec
Skip to content