Walentynkowy konkurs biblioteczny

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe

Wycieczka na narty Istebna 2022

Wesołych Świąt

Nowości zagościły na półkach biblioteki

II Koncert Kolęd i Pastorałek

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Ważna informacja!

Pomagamy!

Konkurs języka angielskiego

„Gdy gaśnie pamięć…”. Projekt w CKZiU

Udział w zajęciach laboratoryjnych online

Konsultacje dla rodziców

Konkurs wiedzy o HIV i AIDS rozstrzygnięty

Andrzejki w CKZiU

Konsultacje nauczycieli

 

L.p. Nazwisko i imię Dzień konsultacji Godzina konsultacji
1. Adamska-Bijak Ewa środa 15.05-15.35
2. Baran Marcin czwartek 15.50-16.35
3. Barcik Beata środa 15.05-15.50
4. Barcik Paweł środa 16.00-16.45
5. Bargieła Ewa środa 15.05-15.50
6. Bijak Marek wtorek 15.05-15.50
7. Bojczuk Paweł środa 15.05-15.50
8. Brudzińska Marzena środa 15.05-15.50
9. Cieślik Joanna wtorek 15.05-15.50
10. Cichy Piotr wtorek 15.05-15.50
11. Dembińska Małgorzata środa 15.05-15.50
12. Dreja-Mróz Sylwia środa 15.05-15.50
13. Grzanka Katarzyna poniedziałek 14.50-15.35
14. Firek Agata piątek 7.10-7.55
15. Gocyła Maria czwartek 15.00-15.45
16. Gołąb Kazimierz środa 15.05-15.50
17. Górska-Dworak Agnieszka wtorek 15.05-15.50
18. Grocholska Joanna środa 7.10-7.55
19. Grabińska-Bernat Anna środa 7.30-7.55
20. Gruszka Zbigniew poniedziałek 15.05-15.50
21. Grys Renata środa 14.15-15.00
22. Hejnowska Beata czwartek 15.05-15.50
23. Hirszberg Arkadiusz czwartek 15.05-15.50
24. Hurnik Ewa środa 13.20-14.20
25. Janczyk Alina środa 15.05-15.50
26. Janczyk Janusz środa 15.05-15.50
27. Jeleń Piotr środa 15.05-15.50
28. Jędrusik-Gałek Gabriela piątek 15.05-15.35
29. Kamiński Paweł poniedziałek 15.50-16.30
30. Kaszuba Rafał czwartek 15.05-15.35
31. Kicka Jarosław czwartek 15.05-15.50
32. Kozioł Ewa czwartek 15.05-15.30
33. Kręciwilk Robert poniedziałek 13.25-14.10
34. Kucharski Marek poniedziałek 15.05-15.50
35. Kucharska-Sosnal Wioletta wtorek 15.05-15.50
36. Siedlecka Agata poniedziałek 15.50-16.35
37. Łapaj Wojciech czwartek 7.10-7.55
38. Łobudzi ńska-Godzic Teresa środa 15.05-15.35
39. Martynowicz Janusz środa 15.05-15.50
40. Musiał Wioleta wtorek 15.05-15.50
41. Kluj Sylwester wtorek 15.05-15.50
42. Niedbał Joanna piątek 15.05-15.50
43. Matuszczyk Paweł czwartek 6.50-7.10
44. Olszówka Rafał wtorek 15.05-15.50
45. Ozga Hanna poniedziałek 14.15-15.00
46. Rumas Joanna poniedziałek 15.05-15.50
47. Sapota Anna wtorek 15.05-15.50
48. Sapota Grzegorz wtorek 15.05-15.50
49. Sikora Marcin wtorek 15.50-16.35
50. Sikorska Helena wtorek 15.35-16.20
51. Siewniak Piotr poniedziałek 16.40-17.05
52. Stachowicz Małgorzata środa 15.50-16.35
53. Sukiennik Agata piątek 15.05-15.30
54. Szymkowski Artur środa 15.50-16.35
55. Taborowska-Jadczyk Lidia środa 15.05-15.50
56. Tłuściak Łukasz środa 15.50-16.35
57. Turoń-Rajkowska Patrycja czwartek 15.00-15.45
58. Walczysko Ewa pniedziałek 15.05-15.50
59. Waszczyn Beata wtorek 15.05-15.50
60. Wieczorek Jacek piątek 15.05-15.50
61. Włodek Renata wtorek 14.15-15.30
62. Knapik-Siemońska Sylwia czwartek 15.45-16.15

 

 

 

 

 

NASI PARTNERZY

CKZIU BĘDZIN

Tel: (32) 267 – 77 – 58
Email: sekretariat@ckziu-bedzin.pl

ul. 11 Listopada 3
Będzin 42 – 500

 

SEKRETARIAT

Czyny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.30

(sprawy uczniowskie od godziny 9:00)

 

© CKZIU 2020Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & Realizacja Strony internetowe Sosnowiec
Skip to content