Relacja z konkursu wiedzy o rynku pracy

My też się szkolimy!

Czytam z Igą!

Ferie

Obsługa Powiatowego Spotkania Noworocznego 2023

Egzaminy zawodowe

Kolędnicy z CKZiU w ZOL przy Domu św. Józefa w Będzinie

Sukcesy sportowe – Bartłomiej Truś

Świąteczne lekcje języków obcych

Wesołych Świąt

III Konkurs Kolęd i Pastorałek

Wycieczka do kina Helios

„Grudzień – miesiąc ważnych wydarzeń” – warsztaty historyczno-kulturowe

Ogłoszenie!

Niecodzienna lekcja historii

Egzamin zawodowy

Informacja o egzaminie zawodowym


Komunikat dyrektora CKE z 19 sierpnia 2022 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu zawodowego oraz egzaminu eksternistycznego zawodowego w roku szkolnym 2022/2023

Deklaracja – do pobrania i wypełnienia plik word

Procedury – egzamin pisemny arkusze

Procedury – egzamin pisemny elektroniczny

Procedury – egzamin praktyczny

Harmonogram egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Styczeń 2023 r.

 

Data Egzamin Ilość
os
ób
Miejsce
09.01.2023

poniedziałek

godz. 9.00

BPO.01

SPL.02

D (120 min) praktyczny

 

2

1

 

 

11 listopada 3

sala 31

09.01.2023

poniedziałek

godz. 9.00

 

HGT.12(T)

TG.14(T)

D (150 min)

praktyczny

 

9

1

 

 

11 listopada 3

sala 53

09.01.2023

poniedziałek

godz.9.00

ELE.05

D ( 180 min)

praktyczny

7 11 listopada 3

sala 102

09.01.2023

poniedziałek

godz.13 .00

SPL.03

D (120 min) praktyczny

20 11 listopada 3

sala 102

10.01.2023

wtorek

godz.8.00

 

ELE.05(T)

HGT.12(T)

Pisemny elektroniczny

(60 min.)

 

 

5

9

 

 

 

11 listopada 3

sala 45

10.01.2023

wtorek

godz.9.00

 

HGT.02(B)

ELE.02(B)

MOT.05(B)

Pisemny elektroniczny

(60 min.)

1

1

1

 

11 listopada 3

Sala 144

10.01.2023

wtorek

godz.10.00

AUD.02(T)

ELE.02(T)

HGT.02(T)

INF.02(T)

Pisemny elektroniczny

(60 min.)

 

7

2

1

2

 

 

 

11 listopada 3

sala 242

10.01.2023

wtorek

godz.10.00

E.07

M.18

Pisemny z ark.

(60 min)

1

1

 

 

11 listopada 3

sala 53

10.01.2023

wtorek

godz. 11.00

 

INF.03(T)

Pisemny elektroniczny

(60 min.)

 

 

 

 

 

13

 

 

 

 

 

 

11 listopada 3

sala 45

10.01.2023

wtorek

godz. 12.00

 

SPL.03(T)

Pisemny elektroniczny

(60 min.)

 

12

 

 

 

11 listopada 3

sala 144

10.01.2023

wtorek

godz. 13.00

AUD.05(T)

SPL.03(T)

Pisemny elektroniczny

(60 min.)

 

4

8

 

 

 

11 listopada 3

sala 242

10.01.2023

wtorek

godz. 14.00

AUD.05(T)

ELE.05(T)

Pisemny elektroniczny

(60 min.)

 

2

2

 

 

 

11 listopada 3

sala 45

11.01.2023

środa

godz. 8.00

AUD.02

DK(180 min.)

praktyczny

3 11 listopada 3

sala 144

13.01.2023

piątek

godz. 12.00

M.18

W(120 min.)

praktyczny

1 Krasickiego 17

Pracownia samochodowa

13.01.2023

piątek

godz. 12.30

DRM.04(E)

W(150 min.)

praktyczny

 

2

 

 

 

Krasickiego 17

Pracownia stolarska

14.01.2023

sobota

godz. 8.00

MOT.05

W(150 min.)

praktyczny

2 Krasickiego 17

Pracownia samochodowa

14.01.2023

sobota

godz. 8.00

ELE.02

W(180 min)

praktyczny

1 Krasickiego 17

Pracownia elektryczna

14.01.2023

sobota

godz. 12.30

MOT.05

W(150 min.)

praktyczny

2 Krasickiego 17

Pracownia samochodowa

14.01.2023

sobota

godz. 12.30

ELE.02(E)

W(180 min)

praktyczny

2 Krasickiego 17

Pracownia elektryczna

14.01.2023

sobota

godz. 17.00

MOT.05

W(150 min.)

praktyczny

2 Krasickiego 17

Pracownia samochodowa

14.01.2023

sobota

godz. 17.00

ELE.02(E)

W(180 min)

praktyczny

2 Krasickiego 17

Pracownia elektryczna

15.01.2023

niedziela

godz. 8.00

MOT.05

W(150 min.)

praktyczny

2 Krasickiego 17

Pracownia samochodowa

15.01.2023

niedziela

godz. 8.00

ELE.02(E)

W(180 min)

praktyczny

2 Krasickiego 17

Pracownia elektryczna

15.01.2023

niedziela

godz. 12.30

MOT.05

W(150 min.)

praktyczny

2 Krasickiego 17

Pracownia samochodowa

15.01.2023

niedziela

godz. 12.30

ELE.02(E)

W(180 min)

praktyczny

1 Krasickiego 17

Pracownia elektryczna

15.01.2023

niedziela

godz. 17.00

MOT.05

W(150 min.)

praktyczny

2 Krasickiego 17

Pracownia samochodowa

16.01.2023

poniedziałek

godz. 12.30

INF.03

DK(150 min.)

praktyczny

13 11 listopada 3

sala 242

16.01.2023

poniedziałek

godz. 8.00

INF.02

WK(150 min.)

praktyczny

4

 

11 listopada 3

sala 45

16.01.2023

poniedziałek

godz. 8.00

AUD.05

DK(180 min.)

praktyczny

6 11 listopada 3

sala 144

 

17.01.2023

wtorek

godz. 8.00

 

 

           EE.09

DK(150 min.)

praktyczny

2 11 listopada 3

sala 104

T-technikum

B-Szkoła Branżowa I stopnia

E-egzamin eksternistyczny

NASI PARTNERZY

CKZIU BĘDZIN

Tel: (32) 267 – 77 – 58
Email: sekretariat@ckziu-bedzin.pl

ul. 11 Listopada 3
Będzin 42 – 500

 

SEKRETARIAT

Czyny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.30

(sprawy uczniowskie od godziny 9:00)

 

© CKZIU 2020Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & Realizacja Strony internetowe Sosnowiec
Skip to content