40 lat CKZiU

Piesza wycieczka szlakiem będzińskich obiektów zabytkowych i rekreacyjnych

Zawody miejskie w piłce koszykowej 3×3 chłopców

Śniadanie na trawie

Wycieczka do Warszawy

Nam palma nie odbiła, czyli wizyta w Palmiarni w Gliwicach

Prelekcja pt. „Bezpieczeństwo na drodze”

Aktywna przerwa

Podziękowania od Marszałek Sejmu RP

Wycieczka do Energylandii

Śniadanie na trawie w CKZiU

Spotkania rodziców z wychowawcami i konsultacje

Kolejny sukces naszej uczennicy

Rekrutacja dla klas I w roku szkolnym 2023/2024

Szkolny Konkurs Języka Rosyjskiego „Mistrz Kaligrafii”

AKREDYTACJA

 

 

CERTYFIKAT

Otrzymana Akredytacja do Programu Erasmus+ została oficjalnie potwierdzona otrzymanym Certyfikatem. To gwarancja , że uczniowie CKZiU będą mogli odbywać praktyki zagraniczne do 2027 roku. W bieżącym 2022 roku grupa 21. uczniów wyjedzie na praktyki do Szwecji.

 

akredytacja obrazek

 

AKREDYTACJA 2021-2027

 

W ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła otrzymała Akredytację w programie Erasmus +. Narodowa Agencja ogłosiła wyniki konkursu wniosków na obecny rok szkolny. Otrzymaliśmy 66 100 Euro. Bardzo cieszymy się z tego sukcesu, a szczególnie uczniowie klas III technikum. Udział w mobilności pozwoli im poszerzyć kompetencje zawodowe i językowe.

Wkrótce ruszy rekrutacja!

 

Ogłoszone zostały wyniki konkursu wniosków do programu Erasmus+. Wniosek złożony przez naszą palcówkę otrzymał pozytywną ocenę i została nam przyznana AKREDYTACJA na lata 2021 -2027 w sektorze Kształcenie i Szkolenie Zawodowe.

Co to oznacza?

Przez najbliższe lata będziemy mogli realizować dla uczniów staże zagraniczne!

Uzyskana akredytacja gwarantuje regularne otrzymywanie dofinansowania na realizację praktyk zawodowych za granicą, bez konieczności pisania wniosków każdego roku i długiego oczekiwania na jego ocenę, przy ogromnej konkurencji szkół z całej Polski. To kolejny atut CKZiU, która jako jedyna w Powiecie Będzińskim może poszczycić się takim sukcesem. Uczniowie już w przyszłym roku szkolnym 2021/22 będą mieli szansę na ubieganie się o udział w stażach zagranicznych. To wielki atut, mamy nadzieje, że obecni ósmoklasiści wezmą go również pod uwagę przy wyborze szkoły i swojej dalszej nauki. Możliwość wyjazdu dotyczy wszystkich zawodów klas technikum , bo w naszych projektach wszystkim dajemy równe szanse.

 

 

UMOWA AKREDYTACYJNA PODPISANA!

Po pozytywnej ocenie wniosku o Akredytację na lata 2021 – 2027 w programie ERASMUS +, CKZiU otrzymała dokumenty dotyczące warunków Akredytacji Erasmusa w sektorze : Kształcenie i szkolenia zawodowe przez: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Będzinie.
Akredytacja nr 2020-1-PL01-KA120-VET-095570. Po zapoznaniu się z dokumentem , pani Dyrektor Małgorzata Dembińska podpisała umowę o przyjęciu przez CKZiU warunków akredytacji. Dalsze prace będą obejmowały przygotowanie dokumentacji o dofinansowanie mobilności dla uczniów klas technikum w programie Erasmusa i złożenie jej w terminie do 11 maja 2021r.

 

NASI PARTNERZY

CKZIU BĘDZIN

Tel: (32) 267 – 77 – 58
Email: sekretariat@ckziu-bedzin.pl

ul. 11 Listopada 3
Będzin 42 – 500

 

SEKRETARIAT

Czyny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.30

(sprawy uczniowskie od godziny 9:00)

 

© CKZIU 2020Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt & Realizacja Strony internetowe Sosnowiec
Skip to content