24 kwietnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas piątych
– wyjątkowy moment dla uczniów kończących naukę i rozpoczynających przygotowania do egzaminu maturalnego.
Zgodnie ze szkolną tradycją, jeszcze przed oficjalną częścią wydarzenia maturzyści zasadzili lipę – symbol trwałości, pamięci i nowych początków.
Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która podsumowała wspólnie spędzone lata, dziękując uczniom, nauczycielom i wychowawcom za zaangażowanie, wysiłek oraz wkład w życie szkoły.
Swoją obecnością wydarzenie uświetniła Pani Aldona Kopczyńska, Naczelnik Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Będzinie,
kierując do absolwentów serdeczne słowa oraz życzenia powodzenia na egzaminach i w dalszej drodze życiowej.
Na ręce dyrekcji przekazała również kwiaty oraz życzenia od Starosty Będzińskiego, Pana Sebastiana Szaleńca, podkreślając rolę szkoły w kształtowaniu młodego pokolenia.
Podczas uroczystości wyróżniający się uczniowie odebrali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody za osiągnięcia edukacyjne i aktywność w życiu szkoły.
Nie zabrakło także tradycyjnych CKZIUTKÓW – wyjątkowych wyróżnień, które jak co roku wywołały wiele emocji, uśmiechu i wzruszeń.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za wsparcie oraz ufundowanie nagród.
Drodzy Absolwenci – dziękujemy za wspólne lata i obecność w społeczności CKZiU.
Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia na maturze oraz wielu sukcesów w dorosłym życiu.



























Tel: (32) 267 – 77 – 58
Email: sekretariat@ckziu-bedzin.pl
adres do e-doręczeń:
AE:PL-11914-62866-CVSGF-18
ul. 11 Listopada 3
Będzin 42 – 500
Czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8.00 do 15.00
(sprawy uczniowskie od godziny 9:00)
Dokumenty szkoły
Zestaw podręczników
Do pobrania
Projekty UE
Deklaracja dostępności
![]()